Dobrodošli (gost) Pretraga | Aktivne teme | Članovi | Prijava | Registracija

PIERCING: GENITALNI (muski i zenski) Opcije · Pregled
Ayreen
objavljeno: 17. prosinac 2008 17:44:10

Nivo: Advanced Member

Prodružen(a): 13.12.2008
sva pitanja, probleme i sve ostalo o genitalnim pirsevima, pliz trpajte tu =)

cijena:

200kn busenje + nakit (ovisno o dijelu tijela):

microbananice (zenski) 100-160kn
ringici 1.2mm (zenski) 60-180kn
ringovi 1.6 100-200kn

najcesci zenski:

najcesci muski:

don't dream it, be it
FB - Irena Piercing
el
objavljeno: 23. prosinac 2008 23:56:03

Prodružen(a): 12.12.2008
koju debljinu ringova inace koristite za unutarnju usminu? 1,2 ili 1,6?

eto, trazim neku zamjenu, jer cu se nazalost morati nakon nepuna 3mj oprostiti s triangleom s obzirom na to da nikako ne prestaje boliti s lijeve strane
Styx
objavljeno: 24. prosinac 2008 22:36:22

ajoj.. ipak ćeš ga skinuti :-(

el
objavljeno: 25. prosinac 2008 0:06:59

ma grozno mi je sad... dode trenutak kad mi je sve ok i onda opet pocne lagano pece i znam i sama da ga je pametnije skinuti, a zele je pak rekao da je pirs sasvim ok, nema upale ni niceg.
ne znam koji mu je =(

a dobivam dojam da ga napokon osjecam kak se spada i sad mi jos teze pada >8( :P

Guy with axe
-ANA-
objavljeno: 25. prosinac 2008 11:29:50

Nivo: Administration

Unutarnje usmine se mogu raditi i s 1,2 i 1,6mm nakitom.
Steta za triangle.
Styx
objavljeno: 26. prosinac 2008 12:09:09

el a da probaš sa nekim drugim nakitom, možda ti taj circular ne odgovara Eh?

el
objavljeno: 26. prosinac 2008 13:43:20

ne znam sto drugo da stavim... razmisljala sam nabaviti spiralicu, jer je ovako nakoso, pa kad bi se stavila, cak bi i fora izgledalo, a ne bi se kuzila kosina, no nema smisla, jer svejedno boli.
i jucer primjetih zasto (nacin kak sam uspjela ovo uslikat je prekomican, al bitno je da je slika tu lol) :

slika

ta lijeva strana mi se spustila na dio unutarnjih usana i dobrih je 4-5mm nize nego sto je bila u pocetku. svaki put kad na to podrucje naide pritisak, jako zateze i vidim sad da nakit lezi na dosta napetom dijelu i nema mi druge nego micat ga.
evo desna strana cisto radi usporedbe.

al eto, odlucih, skidam nakit i malo cu pustiti podrucje na miru i budem ga za otprilike 2mj ponovila pa sto bude.
sanse da se ovo opet dogodi itekako postoje, no znam da ako ne probam bih se grizla s pitanjem "a sto ako..." =/
ako ovo ne uspije iz drugog pokusaja, budem onda 2x unutarnju usminu. :P

toliko o tome da nisam nikada imala problema s genitalnim pirsevima Snakeman

edit: eto, maknula sam ga. hah.
ne osjecam se toliko grozno ko sto sam ocekivala, al svejedno mi je bed :(
zacudo, uspjela sam odserafiti kuglice :D
anyway... peklo je dok sam povlacila nakit i sad osjecam lagano hladenje...i osjecam prazninu Rolling eyes
i evo, mozda ce styx zanimati kak izgleda bez :) (cavlic pokazuje gdje je originalno probuseno, rupica je malo nize i ta lijeva se kuzi puno vise od desne (koja se ni ne vidi tu) gledano iz moje perspektive)

ex-triangle

i jedno zapazanje za kraj sad nakon promjene... triangle je zbilja djelovao. ne puno bas, ali se osjetilo :o)
Styx
objavljeno: 3. siječanj 2009 15:58:36

nije me bilo neko vrijeme na forumu, tek sad vidim ovo.
el, da ga jebeš iz tvojih ovih slika ja ne mogu ništa skužit :D

no ako je tako, bolje da si ga skinula.
sa obzirom da sam primjetila da imamo dosta različitu anatomiju, a isti piercing - sa različitim iskustvima - možda je kod tebe baš ovo što piše na BME wiki :

"Women with a narrow pubic area and/or large outer labia or whose thighs compress the pubic area may find this piercing uncomfortable because the ring will have a tendency to twist. In this case, a symmetrical teardrop shaped ring is often more appropriate than a round ring. The tapered shape of the ring prevents it from getting caught between the outer labia and painfully twisted and pulled which can cause the piercing to migrate or tear during healing. Most frequently used dimensions are 1/2" wide x 5/8" long. Wearing a thicker gauge will also reduce the risk of migration or tearing caused by twisting of the jewelry."

(BME wiki triangle)

što se tiče zapažanja za kraj ~ triangle je absolutely divan piercing Angel

Vex
objavljeno: 3. siječanj 2009 16:14:32

Prodružen(a): 3.1.2009
ja bi se samo malo nadovezao uz temu genitalnog pierca i moram reći da mi se ne sviđaju baš svi, pogotovo ovi neki ektremi koji doslovce zatvore vaginu.
na muškima mi to niti malo ne izgleda dobro i nekako mi je bezveze (nemam homoseksualnih skolonosti da netko nebi pomislio...).

par puta mi je čak palo na pamet staviti pierc, ali sam se ipak predomislio...

The world around us shed their tears as our blood begins to spell.
On the sorrow and the pain that comes from a land so filled with hate.
Come and joins us in our hell and we shall see who prevails.
Styx
objavljeno: 3. siječanj 2009 16:46:19

Vex je napisao(la):
ja bi se samo malo nadovezao uz temu genitalnog pierca i moram reći da mi se ne sviđaju baš svi, pogotovo ovi neki ektremi koji doslovce zatvore vaginu.

...errrm...nije ni praktično...jel... Angel

Vex je napisao(la):
na muškima mi to niti malo ne izgleda dobro i nekako mi je bezveze (nemam homoseksualnih skolonosti da netko nebi pomislio...).

par puta mi je čak palo na pamet staviti pierc, ali sam se ipak predomislio...

jao ima divnih male genitalnih pirseva Little thongue man

el
objavljeno: 3. siječanj 2009 17:05:29

@styx: citala sam toliko puta to na wiki sto pise za triangle i uopce se ne sjecam tog odlomka s preporukom ;D, tako da hvala sto si ga stavila.
dakle, to bi bilo ovo?

i bas sam trazila u web shopu i eto link

no vidim da pise da je u pitanju celik, a meni bi trebao titan (moguce crni), no to pak ne mogu nac koliko dode...
ano? ayreen?
Styx
objavljeno: 3. siječanj 2009 17:17:51

el je napisao(la):
@styx: citala sam toliko puta to na wiki sto pise za triangle i uopce se ne sjecam tog odlomka s preporukom ;D, tako da hvala sto si ga stavila.
dakle, to bi bilo ovo?

no vidim da pise da je u pitanju celik, a meni bi trebao titan (moguce crni), no to pak ne mogu nac koliko dode...
ano? ayreen?

Angel

da to bi bilo to. malo je neobičan nakit, zanimljivo izgleda.
meni osobno se više sviđa obični CBR, ali ovo je super rješenje ako bi ti jedino to odgovaralo od nakita za triangle.

Vex
objavljeno: 3. siječanj 2009 17:41:12

Prodružen(a): 3.1.2009
Styx je napisao(la):
...errrm...nije ni praktično...jel... Angel

hehehe, pa i nije baš...

Styx je napisao(la):
jao ima divnih male genitalnih pirseva Little thongue man

vjerujem da ima, i da ima ljudi kojima se sviđa, ali meni osobno baš i ne sjeda

The world around us shed their tears as our blood begins to spell.
On the sorrow and the pain that comes from a land so filled with hate.
Come and joins us in our hell and we shall see who prevails.
Styx
objavljeno: 3. siječanj 2009 19:38:50

ANA jel Zele čita forum?
imam pitanje za njega.
ne znam jel se sjeća moje anatomije, vjerojatno da, kad mi je radio vch, prvi triangle, i onaj više pozicionirani mini hch (koji je ponavljao jer se bio ukrivio nakit).
(a ima i sliku-poslala sam vam je na mail, se sjećaš)

kad mi je pirsao triangle, pitala sam ga jel bi mi stao još jedan piercing više pozicionirani,(paralelno iznad trianglea) on je rekao da se ne bi usudio ići još više gore, da je pre rizično, zbog osjetljivosti, živaca, malo mjesta itd..
ovako - ja bih ovo deep hood Angel
ovako teoretski, pošto ja imam anatomiju da malo tkivo strši vani, nije toliko kompaktno i skroz stisnuto, teoretski, ako ja mogu sasvim komotno prstom stisnuti mjesto ispod klitorisa, osjeća se da ima dosta mjesta za piercing koji bi prolazio duboko ispod bez da uopće okrzne klitoris prilikom pirsanja.
bi to bilo izvedivo, bez nekog rizika? šta on misli?

znam da bi on to trebao pogledati, i planiram navratit na pregled, ali ova ideja me živo kopka Angel

-ANA-
objavljeno: 4. siječanj 2009 9:46:14

Reci cu Zeletu da ti odgovori na tvoje pitanje.
zele
objavljeno: 4. siječanj 2009 19:33:54

Styx je napisao(la):
ANA jel Zele čita forum?
imam pitanje za njega.
ne znam jel se sjeća moje anatomije, vjerojatno da, kad mi je radio vch, prvi triangle, i onaj više pozicionirani mini hch (koji je ponavljao jer se bio ukrivio nakit).
(a ima i sliku-poslala sam vam je na mail, se sjećaš)

znam da bi on to trebao pogledati, i planiram navratit na pregled, ali ova ideja me živo kopka Angel

Po opisu mogu zaključiti da je to jedna od slika kojima je Irena ilustrirala temu na vrhu stranice. Najbolje je da se naručiš kao da ćemo napraviti piercing, ako procijenim da je prostor nedovoljan za sigurno izvođenje deep hooda jednostavno ćemo odustati.
Nazovi za termin pa se vidimo.
zele
objavljeno: 4. siječanj 2009 19:43:17

Styx je napisao(la):
el je napisao(la):
dakle, to bi bilo ovo?

ano? ayreen?

Angel

da to bi bilo to. malo je neobičan nakit, zanimljivo izgleda.
meni osobno se više sviđa obični CBR, ali ovo je super rješenje ako bi ti jedino to odgovaralo od nakita za triangle.

Na žalost, ne proizvodi se u drugim materijalima osim čelika. Imamo ga na lageru u nekim veličinama no nisam siguran da bi u konkretnom slučaju pomogao jer ovaj nakit u dnu ima isti promjer kao i BCR,IMP ili CBB koji su prikladnog unutarnjeg dijametra za osobnu anatomiju nositeljice. Pomogao bi u slučaju da je anatomija široka pri dnu a uska izvana.
el
objavljeno: 4. siječanj 2009 22:27:47

:sigh:

a ima li smisla stavljati obicni straight ili curved barbell (manje kuglice po mogucnosti) kako bi se postiglo ovo?
ovdje mi anatomija djeluje nekako stisnuto ko i kod mene pa zato pitam...

jel moguce da je sansa za migraciju manja, buduci da nema onaj dio koji strsi van ko na cbr i sl. koji je u mom slucaju po duzini bio nakrenut onako kako su mu usne dozvoljavale i tako se nastimavao?
FaiNt
objavljeno: 13. siječanj 2009 18:36:03

Prodružen(a): 12.1.2009
poz svima,. :) ,.
ovak,. htjedoh ovih dana staviti triangle,. ali sam primijetila jos jedan pirs koji je dosta slican ovom, ali je malo vislje pozicioniran,. tj,. ispod klitorisa,. deep hood pirs,. jel ima netko ovdje da ima taj?,. nekako mi se cini da bi ovaj drugi bio još zanimljiviji što se stimulacije tice,. :D ,.-
Styx
objavljeno: 20. siječanj 2009 12:23:24

khm *cough* moram reportat da mi je jučer kuglica triangleovog circulara skroz upala u tkivo i provukla se unutra u kanalić, čak negdje do sredine.
zaista ne znam koliko dugo je nakit bio u toj poziciji [i kako je uopće došlo do toga], jer sam ja to skužila tek navečer prije spavanja.
nisam imala nikakvih problema sa vraćanjem nakita u normalnu poziciju...što me iskreno i malo iznenadilo. sve je bilo kao da se ništa nije dogodilo.

to mi se sad prvi put desilo otkad imam triangle, pa ozbiljno razmišljam da stavim thicker gauge.
a... baš volim ovu debljinu i nakita i veličinu kuglica...može li bit ozbiljnijih posljedica ako ja ipak ostavim ovaj nakit? Eh?

Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest

Idi na forum
U ovom forumu ne možete otvarati nove teme.
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete promijeniti Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.

RSS feed glavnog foruma : RSS

ZagrebTattoo tema (c) Sistrum d.o.o. (http://www.moja-trgovina.net/)