Dobrodošli (gost) Pretraga | Aktivne teme | Članovi | Prijava | Registracija

Privremene tetovaze Opcije · Pregled
domi
objavljeno: 8. lipanj 2009 1:25:36
Nivo: Newbie

Prodružen(a): 8.6.2009
dakle zanimaju me privremene tetovaza recimo par mjeseci (2-3-4 mjeseca), zanima me dali radite te tetovaza i kakvo je vase misljenje o njima ( prednosti, mane...)
Jane Doe
objavljeno: 8. lipanj 2009 7:43:54

Nivo: Advanced Member

Prodružen(a): 2.4.2009
Tattoo Zagreb ne radi privremene tetovaže... A mislim da ih ne radi niti jedan ozubiljan tattoo salon, nego ih možeš naći u kozmetičkim salonima i postupak je isti kao i sa pravim tetovažama, al je kvaliteta daleko ispod...
Ja sam totalno protiv, zato što ta tetovaža neće u potpunosti nestati iz tvoje kože, nego će se nakon nekog vremena pretvoriti u ružnu mrlju, nejednako izblijeđenu kojoj će bit potrebno ili skidanje laserom ili cover up.
Privremene tetovaže su čista laž!

Pri tom ne mislim na one tetovaže crtane kanom, što si ekipa radi kad ode na more i koje se isperu za neko kreće vrijeme.... to mi je ok

... I <3 old school ...
domi
objavljeno: 8. lipanj 2009 17:55:45
Nivo: Newbie

Prodružen(a): 8.6.2009
tako sam i mislio i cuo sam da neravnomjerno blijedi...
Kris
objavljeno: 9. lipanj 2009 14:12:17

Prodružen(a): 12.1.2009
Mene baš zanima da li takve "tetovaže" imaju ikakvu prednost... Think

Ako nisi siguran da želiš pravu tetovažu, onda radije nemoj ništa stavljat. Jer se niti jedan tattoo majstor ne bavi s takvim crtežima, a za cure iz kozmetičkih salona sumnjam da su umjetnički nadarene. Eh? Jer baš kao što Jane kaže, postupak je isti... netko ti to treba znat nacrtat i to treba na nekaj ličit.

Jane Doe je napisao(la):

Pri tom ne mislim na one tetovaže crtane kanom, što si ekipa radi kad ode na more i koje se isperu za neko kreće vrijeme.... to mi je ok

Mislim da se takvi crteži niti ne bi trebali zvati tetovažama, jer ako se u potpunosti izapiru onda pretpostavljam da boja ne ulazi pod kožu nego se samo fiksira na površini kože. Ispravite me ako griješim. Toilet monster

For all those who don't believe in Hell, life is the proof of it's existence.
Jane Doe
objavljeno: 9. lipanj 2009 16:40:17

Prodružen(a): 2.4.2009
Kris je napisao(la):

Mislim da se takvi crteži niti ne bi trebali zvati tetovažama, jer ako se u potpunosti izapiru onda pretpostavljam da boja ne ulazi pod kožu nego se samo fiksira na površini kože. Ispravite me ako griješim. Toilet monster

Slažem se.
Što se tiće kane, meni je uvijek prva asocijacija Indijka s iscrtanim ornamentima po šakama, to mi fora izgleda, mada nije moj stil. Al ni ja neznam kako se to zove.....Think

A što se tiće teta i cura iz kozmetičkog; te tetovaže, ak se to može tetovažom nazvat, to je prestrašno... Ja bila u jednom takvom čisto da vidim o čemu je rijeć, jer nisam mogla vjerovat kad sam na kozmetičkom salonu pročitala "tattoo" 3dgasp

... I <3 old school ...
-ANA-
objavljeno: 9. lipanj 2009 23:19:40

Nivo: Administration

Prodružen(a): 12.12.2008
Kris je napisao(la):
Mene baš zanima da li takve "tetovaže" imaju ikakvu prednost... Think

Ako nisi siguran da želiš pravu tetovažu, onda radije nemoj ništa stavljat. Jer se niti jedan tattoo majstor ne bavi s takvim crtežima, a za cure iz kozmetičkih salona sumnjam da su umjetnički nadarene. Eh? Jer baš kao što Jane kaže, postupak je isti... netko ti to treba znat nacrtat i to treba na nekaj ličit.

Jane Doe je napisao(la):

Tako je. Tetovaza je kada je pigment u kozi a ne na kozi. Kada je na kozi onda je obicni crtez ili naljepnica.
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest

Idi na forum
U ovom forumu ne možete otvarati nove teme.
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete promijeniti Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.

RSS feed glavnog foruma : RSS

ZagrebTattoo tema (c) Sistrum d.o.o. (http://www.moja-trgovina.net/)