Dobrodošli (gost) Pretraga | Aktivne teme | Članovi | Prijava | Registracija

PIERCING: OBRVA Opcije · Pregled
N@meless
objavljeno: 18. rujan 2009 23:33:33
Nivo: Newbie

Prodružen(a): 18.9.2009
Kaj mislite o muškima koji se piercaju obrvu...

Nemam niti jedan piercing i razmišljam o jednom na obrvi...

Kaj vi mislite jel to gay? Hangs itself

pozdrav
Grofica Raven
objavljeno: 19. rujan 2009 3:01:36

Nivo: Advanced Member

Prodružen(a): 20.5.2009
:O:O
Nimalo gej!!! Zapravo preseksi, svaki pirs na dečku je prseksi, al obrva mi je jedna od onih koja skoro svakom dečku jako dobro stoji ^^
bar meni :D

GO FOR IT!! :D
makedo
objavljeno: 19. rujan 2009 16:29:04

Nivo: Member

Prodružen(a): 5.4.2009
nije gay nikako :)
potpisujem groficu

divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korijena
Jane Doe
objavljeno: 19. rujan 2009 17:18:34

Prodružen(a): 2.4.2009
Potpisujem ovo kaj su cure napisale... Na dečku su mi najljepši piercevi na obrvi i na nosu, onda sve ostalo....
Frend je imao obrvu dosta dugo i super mu je stajalo i nikom nikad nije palo napamet reć da je to gay pierc... Eh? od kud ti ta ideja uopće...
....eniveJ ....... Partyman
Sam se ti zbuši i postaj fotku Super

... I <3 old school ...
violent_femme
objavljeno: 19. rujan 2009 17:22:44
Nivo: Member

Prodružen(a): 23.2.2009
jučer sam vidla dečka u tramvaju jednog koji je baš izgledao jako gej, i imo je probušenu obrvu i baš sam pomislila isuse kak čudno vidjet spirsanu obrvu na ovako ženskastom dečku 3dbiggrin
isto se slažem, meni osobno na muškom rodu najljepši pirs za vidjet
Daemona
objavljeno: 20. rujan 2009 3:17:47

Prodružen(a): 7.5.2009
mislim da nema veze s pirsom jel decko gej il ne gej
znala sam vidjet pirsane obrve na skroz dobrom fraeru..a i na onome koji je prava tetka
dakle..ovisi kakav je tip..a onda pirs moze bit plus..il minus
sto se moje procjene gej i ne gej tice
nix
objavljeno: 29. listopad 2009 19:39:11

Prodružen(a): 29.10.2009
ej, planiram pirsati obrvu, znam jednu curu kojoj je vec 2x odbacilo, al ona nije cekala 2 mjeseca da zaraste nego je odmah nakon mjesec dana mjenjala pirs, pa možda zato... zanma me kolke su sanse da odbaci, iako bi se brinula o njemu i sve to smiley
super su mi neki na tu foru: http://qlem.com/uploads1/piercing/s-1929.jpg
i takvi
http://www.piercing-style.com/images/arcade_cone/banana-black-double-cone-rasta.jpg
kaj se može odmah staviti takav ili trebam nositi neki medicinski dok se to iznutra ne zacjeli??

Ayreen
objavljeno: 30. listopad 2009 13:49:38

Prodružen(a): 13.12.2008
spiralice ti nemamo za obrvu, a siljke definitivno ne bi preporucili barem prvih recimo mjesec dana od bushenja, jer ti tijekom tog peroida pirs izlucuje limfu, rade se krastice, mrtva kozha, sukrvica itd pa se to sve lijepo moze zakeljit na siljak (pogotovo ako, ko onaj na slici, ima siroku bazu) i to je diiivna hranilica za bakterije Rolling eyes =)
siljkice ti mozemo stavit recimo na ovakvom nakitu
http://www.wildcat.hr/detalji_proizvoda.ba76deb5de044500b1bca04f54aed3a4.blacklinetm_micro_circular_conebells.aspx
jer nisu u direktnom doticaju s kozhom
ili ako hoces, mozes pirsat s obicnom bananicom s kuglicama, pa nakon nekih, tak, 2-3 tjedna samo doc po siljke koji ti se smontiraju bez vadjenja cijelog nakita s tim da bi bilo preporucljivo da siljci za obrvu imaju oble baze ko ovi
http://www.wildcat.hr/detalji_proizvoda.b7e59c8010004f9bbe223341853dbdb8.titanium_pico_cones.aspx
jer ako imaju jako siroku bazu a tebi je nakt full uz rupice (tj, kak teba bit) postoji mogucnost da ti siljak malo gura nakit van pa to moze potaknut odbacivanje

don't dream it, be it
FB - Irena Piercing
nix
objavljeno: 30. listopad 2009 21:02:24

hvala, sad se jos samo psihicki pripremiti jer si ja i igal nismo bas najbolje prijateljice Guy with axe , al za taj pirs vrijedi zažmiriti i pretrpjeti bol What u think
el
objavljeno: 30. listopad 2009 21:52:36

Prodružen(a): 12.12.2008
u slucaju obrve, bol ne postoji smiley
nix
objavljeno: 31. listopad 2009 14:55:55

to mi je drago cuti(tj. procitati) smiley
pertla
objavljeno: 26. studeni 2009 1:41:57

Prodružen(a): 26.11.2009
pitam profesionalca Ya winkles da li je bolje na obrvu staviti vodoravno ili okomito (ja bi vodoravno,hvala:P) pierce, te da li su bolji (kvalitetniji, laksi za odrzavati, skidati, itd) oni koji 'izlaze van' ili koji su samo 'zapiknuti' u kozu :) ??
hehe
ja bi jako htjela imati zvijezdicu na rubu obrve,i kao sto sam vec gore napisala, ako izlazi van, s jedne strane kuglicu,maaalu,a s druge zvijezdicu, a ako se upikne, onda, heh, samo zvijezdicu;)
iako mi ta druga opcija i dalje zvuci nekako spooky, kako se to skida? cupa van? i stavlja zapravo, s nekom plocicom ispod? hmmmmThink

nesto ovako ali blize obrvi:
ili ovakav kraj na onoj 'banani'........

i kolika je cijena?
shvacam da cu zvijezdicu morati posebno kupiti ;)

hvala unaprijed strpljivi profesionalce :)
pertla
objavljeno: 26. studeni 2009 1:46:35

jos nesto;)
ja sam jaaaako, ali JAKO nemiran spavac..
ne mogu se kontrolirat da ne spavam na jednoj obrvi..
kolko dugo se to mora pazit, i da li bi imala problema?3dbeurk
Ayreen
objavljeno: 26. studeni 2009 12:42:41

ovak, ako ces klasicnu vertikalnu obrvu radit, nakit ti za pocetak moze ic ovaj
http://www.wildcat.hr/detalji_proizvoda.cb2145823930474889641be59d668b1d.steel_micro_bananabell.aspx
(busenje 200kn+ nakit 100-160)

jednom kad ti zaraste mozes stavit ovo
http://www.wildcat.hr/detalji_proizvoda.1a6524d7a0864a59a8c9f96568ffa6ea.eyebrow_bananabell_-_02_single_star.aspx
ili
http://www.wildcat.hr/detalji_proizvoda.44abe55efbea4aa39e3bebd0dbffabc6.eyebrow_bananabell_-_03_triple_star.aspx
mislim da bi trebala negdje il tu u prvom postu il u galeriji postojat koja slika s tim nakitom da vidis kak to moze izgledat

ako bi horizontalnu radila, to spada pod surface piercing, pa si mozes u tom topicu vise o tome procitat, vidjet slike itd
za taj pirs ti imamo neke male zvijezdice al trenutno jos nemamo cijenu za njih, isto bi prvo trebala kuglice obicne nosit dok ti ne zaraste...

a ovo sta si stavila slike, to je microdermal, imas i o njima cijeli topic pa vidi tamo (imas i slike nakita kak izgleda taj dio koji ide pod kozhu, i kak se busi itd)

=)
a sta se tice nemirnog spavanja tu ti ne mozemo pomoc heh, sta god da stavis ne bi smjela spavat na pirsu jer to moze izazvat niz problema, pogotovo u periodu zarastanja....

don't dream it, be it
FB - Irena Piercing
pertla
objavljeno: 26. studeni 2009 16:12:29

ok,hvala puno! Ya winkles
prosvrljat cu jos malo po tim predlozenim topicima..
a za spavanje,jbg.. ja cu se trudit,ali ako si jako mogu zakomplicirat zivot s time,mozda je bolje da odustanem onda,huh?
:(
pertla
objavljeno: 27. studeni 2009 2:03:22

sori,jos samo malo da tu zasmetam ;)

koji onda od ta 3 mi ti preporucas?
:)
jer kako sad stoji,opet cu ja upijat informacije,slusat o svemu,razmisljat o za i protiv o svih 3,a niko mi nije jos reko sta je po njemu najbolje..
:(
Ayreen
objavljeno: 30. studeni 2009 17:50:20

ha, sva 3 imaju svoje za i protiv, meni su svi super (profesionalna deformacija lol) tak da ti ne mogu nis konkretno savjetovat
ti ces to nosit i jednostavno napravi onaj koji ti se cini najljepsi =)

don't dream it, be it
FB - Irena Piercing
lolito
objavljeno: 28. prosinac 2009 13:06:12

Prodružen(a): 28.12.2009
hy. imam veliki problem d'oh! imala sam pirs god,dana u obrvi. Zbog operacije sam ga morala izvadit. no nakon dva dana više nema šanse da ga vratim.
Zar je moguče da tako brzo zaraste? Hvala
ikica
objavljeno: 3. siječanj 2010 23:13:54

Prodružen(a): 3.1.2010
zanima me dal se može doć promijeniti samo kuglice u manje i kolko bi to došlo? imam ga već 5 tjedana i malo bi manje kuglice... :)
Ayreen
objavljeno: 4. siječanj 2010 18:00:40

lolito je napisao(la):
hy. imam veliki problem d'oh! imala sam pirs god,dana u obrvi. Zbog operacije sam ga morala izvadit. no nakon dva dana više nema šanse da ga vratim.
Zar je moguče da tako brzo zaraste? Hvala

vjerojatno su ti se stisle rupice, navrati s nakitom pa cemo ti stavit preko tapera (nemoj siom gurat nakit u rupu da ne ozlijedis kanalic s navojem koji je na nakitu) =) it's free

don't dream it, be it
FB - Irena Piercing
Korisnici koji čitaju ovu temu
Guest

Idi na forum
U ovom forumu ne možete otvarati nove teme.
U ovom forumu ne možete odgovarati na postove.
U ovom forumu ne možete brisati Vaše postove.
U ovom forumu ne možete promijeniti Vaše postove.
U ovom forumu ne možete kreirati nove ankete.
U ovom forumu ne možete glasati u anketama.

RSS feed glavnog foruma : RSS

ZagrebTattoo tema (c) Sistrum d.o.o. (http://www.moja-trgovina.net/)